Leto 2022 bude na nezaplatenie!

living

Hovoríte si, že si už pomaly zaslúžite niečo lepšie? Získať lepšiu fyzičku, refreshovať šatník, odľahčiť myseľ… jednoducho vziať to tak trochu z gruntu, a pritom si užiť? Doprajte si to všetko práve teraz (bez toho, aby vás to stálo viac, než chcete).

Čím intenzívnejšie slnko páli, tým viac sa túžite pohnúť z miesta a urobiť svoj život zábavnejším? Nemusíte hneď plánovať cestu okolo sveta, stačí si do všednej reality pustiť trochu akcie. A ak ste navyše majiteľkou karty Mastercard® (ktorú môžete získať štandardne od svojej banky pri založení bankového účtu alebo na vyžiadanie), vaše letné dobrodružstvá môžu byť jednoduchšie a hlavne lacnejšie.

Rozbehnite to na kolieskach
Sedenie pri televíznych šou vás už dvakrát neláka? Stavte na pohyb. Napríklad inliny predstavujú nadčasovú zábavu, a aj keď ste sa na nich preháňali naposledy na strednej škole, nikdy nie je neskoro znova sa do nich obuť. Akonáhle prekonáte štart a prvý zjazd z kopca, jazdy za zvuku koliesok, ktoré sa ostro dotýkajú terénu, sa nebudete môcť nabažiť. Navyše sa pritom dá aj skvele chudnúť. Počas tridsiatich minút jazdy v normálnom tempe spálite 300 kalórií, a pokiaľ začnete lenivé tempo striedať s intenzívnejším záberom, môžete za rovnaký čas spáliť ešte o 100 kalórií viac.

Plnou parou von!
Vedela ste, že majiteľov chlpatých maznáčikov postihujú depresie a infarkty myokardu oveľa menej ako zvyšok populácie? Môže za to samozrejme vedomie oddaného spoločníka, ktorý okrem vašej lásky prahne aj po pravidelnom pobyte v otvorenom priestore. Už dlho koketujete s myšlienkou, že si psieho kamaráta zaobstaráte? Urobte to práve v lete, aj z praktických dôvodov: Takéto šteniatko si osvojí základné (hygienické) návyky uprostred zelene a rozkvitnuté lúky rýchlejšie, a čo si budeme nahovárať – vy výpravy do rozkvitnutej prírody budete vyhľadávať aj radšej ako za jesenných plieskaníc.

… A pred tým si prevetrajte outdoor šatník
Že mienite počas prázdnin jazdiť pravidelne na bicykli, venovať sa vysokohorskej turistike alebo si na tohtoročnej dovolenke strihnete s kamarátkou tenis? Aj v takých situáciách vám to musí bezkonkurenčne pristane! Poobzerajte sa preto po pohodlnej výstroji. Tip: ZebraStore.cz, kde môžete čerpať až 10% zľavu.

Výhody pre všetkých
S každou bežnou kartou Mastercard získate prístup k zľavám na športové vybavenie, k top športovým aplikáciám alebo k hokejovým a ďalším športovým zážitkom, ktorými môžete potešiť napríklad svojho milého. Pretože zdieľaná zábava a radosť sa násobí.

- Reklama -spot_img
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora