Ideálny relax? Tam, kde líšky dávajú dobrú noc a od rána dýchate krištáľovo čistý vzduch

living

Malebná príroda s neporušenými lesmi, kúzelnými chalúpkami a stádami oviec na úbočiach hôr. K tomu božský wellness, skvelé jedlo a hlavne pokoj. Láka vás presne taká dovolenka? Tak to si určite naplánujte cestu do beskydského Resortu Valachy vo Veľkých Karloviciach.

Letné pobyty v tunajších hoteloch Laterna a Horal ponúkajú množstvo nevšedných zážitkov, ale aj benefitov, ktoré sú súčasťou balíčkov. Najlákavejšou výhodou je časovo neobmedzený vstup do vyhláseného relaxačného centra Wellness Horal s termálnymi bazénmi, fitkom a saunovým svetom, kde sa niekoľkokrát denne konajú saunové rituály – z toho jeden ranný špeciálne pre deti!

Nekonečný relax
Letné pobyty ponúkajú okrem pestré raňajky aj večeru, exotickú masáž, lekciu golfu, piknik alebo napríklad voľnú rodinnú vstupenku do detského parku Biela. Začiatky každého dňa vám spríjemnia lekcie jogy pod holým nebom: nadýchnuť sa hneď ráno sviežeho vzduchu uprostred lesov je totiž to najlepšie prebudenie! Alebo si dajte do tela na dopoludňajšom cvičení aquafitness v termálnych bazénoch. Tip: V Spa hoteli Lanterna je navyše v cene aj popoludňajší snack Aperitivo moment a vstup do ďalšieho, komorného hotelového L-Spa vyhradené výhradne ubytovaným hosťom. Medzi prvými si tiež v Lanterne môžete tento rok užiť posedenie na novej vonkajšej terase a dopriať si vylepšený komfort hotelovej reštaurácie, ktorá na jar prešla premenou.

Potešiť všetky (chute)
A čo ešte v Rezorte Valachy objavíte? Napríklad požičovňu stále obľúbenejších elektrobicyklov KTM alebo Golfové ihrisko Horal, môžete sa zúčastniť jedinečných kurzov pečenia valašských frgálov, oddať sa atmosfére hudobných večerov a grilovaniu pod holým nebom alebo vyskúšať novinku: lekcie tenisu pre deti a in-line korčuľovanie.

Nezabudnite preskúmať okolie
Hotely Lanterna a Horal majú úžasnú atmosféru a mimoriadne prívetivý personál, ktorý sa postará o to, aby vám bolo príjemne nielen vo vnútri rezortu, ale aj v jeho nádhernom okolí. Na výlety vám zadarmo v hoteli požičajú LEKI palice na nordic walking a pridajú mapku s tipmi, ktoré miesta rozhodne neminúť. Okolo hotelov vybudoval Resort Valachy niekoľko náučných chodníkov pre deti i značených trás pre športovcov či milovníkov nenáročných prechádzok. Mimochodom, v okolí sú hneď tri rozhľadne, ale aj legendárny celodrevený Karlovský kostol s farou, kde sa točil seriál Doktor Martin s Miroslavom Donutilom. Za návštevu stoja ale aj blízke Pustevny, bájne hory Radhošť a Soláň alebo skanzen v Rožnove pod Radhoštěm.

Ďalšie tipy, keď nemáte na odpočinok celý týždeň, ale chcete pobyt stráviť plnohodnotne
Nemáte dosť času na dlhšiu dovolenku? Doprajte si aspoň Romantické hýčkanie na 2 noci.
Chcete nielen odpočívať, ale aj sa venovať svojmu rozvoju? Príďte do hotela Lanterna 10. – 13. 7. na pobyt s koučom Marianom Jelínkom, ktorý spolupracuje s manažérmi a športovcami (v minulosti okrem iného s Jaromírom Jágrom).
Pre nadšencov do triatlonu sa chystá Triatlonový kemp s Ironmanom Petrom Vabrouškom.
Ubytujte sa v Spa hoteli Lanterna v dobe augustového Týždňa kultúry na Valašsku av cene budete mať vstupenku na divadelné predstavenie.
Grand menu s Pavlom Sapíkom v Spa hoteli Lanterna v termíne 1. -2. 7. 2022.

- Reklama -spot_img
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora